Aktuality

Výhradní zastoupení r. 2015 pro schodišťové sedačky zn. Otolift

Seznamte se s novými produkty Garaventalift! Naší nabídku jsme rozšířili o schodišťové sedačky značky Otolift, pro jejichž prodej a distribuci jsme získali výhradní zastoupení!

Unikátní schodišťové sedačky nizozemské značky Otolift nabízíme ve třech provedeních, dle parametrů schodiště. Značka Otolift, se sídlem v Bergambacht na jihu Nizozemí, byla založená již v roce 1891 a má dlouhou tradici. Synonymem pro značku Otolift jsou inovativní návrhy, které se stávají měřítkem pro užitný design schodišťových sedaček, spolehlivost a kvalitu zpracování.

 

Naše firma Garaventa Lift vyřeší veškeré vaše požadavky, včetně rychlého dodání a montáže. Kontaktujte nás! Volejte zdarma na tel. 800 171 515.

 

Schodišťová sedačka Paraler je určena pro přímá schodiště a zabírá minimální prostor, proto se instalace této sedačky hodí i pro užší schodiště. Má velmi pěkný design a bytelnou konstrukci:

schodišťová sedačka Otolift Paraler

 

Nemáte v domě přímé schodiště? Poohlédněte se po dalších produktech značky Otolift řady ONE a TWO, které se tvaru schodiště přizpůsobí. Schodišťová sedačka ONE je konstruována z jedné ocelové trubky, která kopíruje tvar schodiště, navíc je sedačka velmi tichá a zabírá málo místa. Charakterizuje ji nenápadný design a perfektní funkčnost, viz. obrázek níže:

schodišťová sedačka Otolift ONE

 

Schodišťová sedačka TWO (obrázek níže) je konstruována ze dvou ocelových trubek nad sebou, nabízí vysokou spolehlivost a bezpečnost:

schodišťová sedačka Otolift TWO

Schodišťové sedačky značky Otolift pořídíte za velice příznivé ceny a umožní komfortní pohyb v domě, který jste hledali. Naše firma Garaventa Lift samozřejmě vyřeší také vaše speciální požadavky, včetně rychlého dodání a montáže. Kontaktujte nás! Volejte zdarma na tel. 800 171 515.

aitom 11. března 2015