Aktuality

5 důvodů, proč Garaventa Lift

Kvalitní schodišťový výtah nebo schodišťovou plošinu nelze zakoupit v běžném obchodě. Tato speciální zařízení jsou vždy upravená dle individuálních potřeb. To je důvod, proč je tak důležité obrátit se na kvalitního a prověřeného dodavatele. Podívejte se na 5 důvodů, proč si zvolit Garaventa Lift!

Navrhujeme a vyrábíme schodišťové výtahy a plošiny tak pečlivě, jako bychom je vyráběli pro vlastní rodinu. Proto se můžete na Garaventa Lift spolehnout - kromě kvality a bezpečnosti výrobků vám nabízíme pochopení a rady, rychlou a čistou instalaci včetně komplexního profesionálního servisu. Jsme součástí celosvětové skupiny Garaventa Lift Group, proto na 100 % splňujeme vysoké standardy kvality!

Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat jako dodavatele firmu Garaventa Lift. Zde předkládáme 5 nejdůležitějších:


Garaventa Lift má výrobní tradici, vysokou kvalitu, inovace a kompetence v realizaci schodišťových sedaček, plošin a domácích výtahů. Holding Garaventa Lift má více než 80 let zkušeností s výrobou lanovek a dalších inovativních dopravních řešení. Osvědčená kvalita produktů a pravidelná školení našich techniků zaručují maximální bezpečnost instalace schodišťových výtahů nebo plošin. Naše společnost funguje na českém trhu od roku 1993, od roku 2010 patříme do celosvětové sítě Garaventa Lift.

 

Každý dům, schodiště či další architektonická překážka je jiná. Také každý člověk má své vlastní osobní potřeby, očekávání a touhy. Naše zvedací plošiny, bezbariérové výtahy nebo schodišťové sedačky nabízí řešení pro všechny situace, pro vnitřní i venkovní použití. Základní filozofií naší společnosti je umožnit osobám s omezenou pohyblivostí bezbariérový přístup jak do rodinných a obytných domů, tak do veřejně přístupných budov.

 

Pro vaši bezpečnost splňují všechna zařízení Garaventa Lift národní i mezinárodní bezpečnostní standardy, jsou certifikovány a také prochází několika interními kontrolami kvality. Naše zařízení jsou komplexně testovány, včetně testů funkčnosti po instalaci. Prostřednictvím Smlouvy o údržbě vám zajistíme odbornou péči o výtahy a další zařízení Garaventa Lift, čímž prodloužíte vysokou odolnost zařízení po dalších mnoho let.

 

Na naše výrobky obdržíte záruku na 24 měsíců, kterou lze snadno rozšířit o Smlouvou o údržbě. Veškeré závady nebo nedostatky vyřešíme rychle a spolehlivě. Provádíme záruční i pozáruční servis dodávaných zdvihacích zařízení, můžete nás kontaktovat na tel. 602 278 064. Díky mnoha kontaktům se zahraničními pobočkami máme možnost sledovat trendy a vývoj v této oblasti, a nezůstávat pozadu v oblasti nejen kreativního řešení, ale i nezbytného technického zázemí.

 

Díky mnoha rokům práce na instalacích zařízení máme spoustu zkušeností s potřebami našich zákazníků. Naučili jsme se pozorně naslouchat a vnímat, proto může nabídnout ta nejlepší řešení pro překonání architektonických překážek. Spokojenost zákazníků je pro nás velký závazek!

aitom 15. července 2015