Nacházíte se zde: Výtahy pro vozíčkáře


Výtahy pro vozíčkáře 

Pokud nejste upoutáni na invalidní vozík, nikdy nepochopíte, jaké překážky musí denně překonávat vozíčkáři. Obrubníky a podobné překážky lze s cizí pomocí překonat, ale třeba schody v interiérech budov znamenají problém téměř neřešitelný. Výtah nebo schodišťová plošina se proto stává nepostradatelným pro běžný život vozíčkáře.

Překonání architektonických bariér

Mnohé instituce, firmy nebo společnosti (bytová družstva, společenstvím vlastníků) na podobné problémy myslí a vycházejí vstříc vozíčkářům, starým lidem nebo osobám s tělesným postižením. Pokud vás zajímá, jak ekonomicky vyřešit problém s překonáváním překážek v interiéru budov, nabízí se řešení v podobě výtahu pro vozíčkáře.

 X3GSL Artira
schodišťové plošiny Schodišťová plošina X3 Schodišťová plošina GSL Artira


Výtahy pro vozíčkáře jsou ve své podstatě hydraulické výtahy podobné zdvihacím plošinám. Tyto výtahy pro vozíčkáře umožňují majitelům objektů levné a efektivní odstranění architektonických bariér. Způsoby instalace výtahu pro vozíčkáře jsou nepřeberné. Záleží jen na tom, aby zvolené řešení bylo ekonomicky dostupné pro zadavatele a dostatečně komfortní pro uživatele.

Garaventa Lift s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme schodišťové výtahy a plošiny tak pečlivě, jako bychom je vyráběli pro vlastní rodinu. Proto se můžete na Garaventa Lift spolehnout - kromě kvality a bezpečnosti výrobků vám nabízíme pochopení a rady, rychlou a čistou instalaci včetně komplexního profesionálního servisu.


Máte dotaz na výtah či plošinu pro vozíčkáře? Napište nám, rádi vám poradíme!


Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat jako dodavatele výtahu či plošiny firmu Garaventa Lift. Zde si můžete přečíst 5 důvodů, proč si vybrat Garaventa Lift.