Konec výročí 30 let slavíme zvýhodněnými nabídkami pro vás

K výročí 30 let existence Garaventa Lift jsme si připravili předvánoční slevu až do výše 30 % v závislosti na specifikaci objednávky, a to na všechny schodišťové sedačky a přímou schodišťovou plošinu X3.

Garaventa (CZ)

K výročí 30 let existence Garaventa Lift jsme si připravili předvánoční slevu až do výše 30 % v závislosti na specifikaci objednávky, a to na všechny schodišťové sedačky a přímou schodišťovou plošinu X3. Se slevou přicházíme, neboť jsme si vědomi toho, že když člověk potřebuje řešit otázku mobility, bezpečí a komfortu, musí ji řešit co možná nejdříve. Zároveň jsme si dobře vědomi, jak pro domácnosti byl poslední rok a půl náročný kvůli inflaci, která každému z nás „ukousla“ část z příjmů a úspor. My si přejeme, abyste si mohli dopřát řešení vaší situace co nejdřív, a to ideálně s instalací do konce tohoto roku. I kdyby se tak nestalo, můžeme vám vyrobit vánoční voucher s detaily instalace po Novém roce.

Naše sedačky a plošiny pochází od předních světových dodavatelů s dlouholetou tradicí, jejichž kvalitu můžeme doložit desítkami spokojených uživatelů ročně, kterým naše zařízení poskytují spolehlivý a bezpečný provoz. Na všechny naše zařízení se vztahuje záruční, ale i pozáruční servis, a tak se nemusíte bát, že kdyby se cokoliv přihodilo, že se nebudete mít na koho obrátit. Jsme tu vždy pro vás.

Nabízíme vám možnost bezplatné konzultace, v rámci které zjistíme vaše skutečné potřeby a možnosti tak, abychom vám nabídli unikátní řešení přímo pro vás a vaši situaci. Naši zkušení kolegové vědí, na co se zeptat a co od vás zjistit, aby naše dodávka bylo kompletní, kvalitní a splnila vaše očekávání.

Zaujali jsme vás? Proto nás, prosím, kontaktujte co možná nejdříve prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na e-mailu info@garaventalift.cz a my se vám bezodkladně ozveme. Můžete kontaktovat přímo naše obchodní techniky Michala Kotrcha pro region Čechy na čísle +420 725 500 883 nebo Jakuba Búžika pro region Morava a Slezko na čísle + 420 775 785 939 .

Kontaktujte nás

Your Details
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a společností Google.
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Obchodní podmínky.