Poohlížíte se po vhodném řešení pro seniory, osoby po úrazu nebo lidi s omezenou mobilitou? Pomocí schodišťové sedačky hravě překonáte architektonické bariéry, aniž by k tomu byla nutná asistence další osoby.

Díky tomu může být osoba zcela soběstačná a pohybovat se v prostoru podle svých aktuálních potřeb. Díky nejrůznějším bezpečnostním prvkům je navíc zajištěna maximální ochrana před možným pádem. 


Kam lze schodišťovou sedačku instalovat

Schodišťové sedačky se instalují buď ke stěně schodiště, nebo ze strany zábradlí. Umístit je lze na venkovní i vnitřní schodiště, a to jak na přímá, tak i na točitá či lomená schodiště. Našim klientům se snažíme vždy maximálně vyjít vstříc. Vzhledem k tomu si lze u tohoto vybavení specifikovat design i rozměry. 


Na přímá schodiště nejčastěji instalujeme schodišťové sedačky Handicare 1000Handicare 1100. Na točitá, na lomená schodiště se instalují schodišťové sedačky Otolift AIR Smart a Handicare Free. Pokud je třeba docílit vyšší nosnosti, volíme model Handicare 4000.

S ohledem na vaše bezpečí

Při přepravě na schodišťové sedačce je samozřejmě třeba dbát na bezpečí dané osoby. Vzhledem k tomu je lze vybavit řadou bezpečnostních prvků, které například zabrání pádu přepravované osoby. Jelikož jsou sedačky přizpůsobeny i pro osoby se sníženou motorikou pohybu, jejich ovládání je velmi snadné a intuitivní

Nechte si navrhnout schodišťovou sedačku na míru

Přemýšlíte, zda je vůbec možné do vašeho interiéru schodišťovou sedačku instalovat? Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme a navrhneme vám řešení, které bude s ohledem na vaše prostory dávat největší smysl.  

Ozvěte se nám

Your Details
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a společností Google.
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Obchodní podmínky.