Garaventa Lift s.r.o.

Naše společnost úspěšně funguje na českém trhu již od roku 1993.


Základní filozofií naší společnosti je umožnit osobám s omezenou pohyblivostí bezbariérový přístup jak do rodinných a obytných domů, tak do veřejně přístupných budov. Vzhledem k tomu prodáváme zdvihací zařízení pro invalidy, starší osoby, osoby s omezenou schopností pohybu a také pro běžné uživatele.

Mezi hlavní cíle v souvislosti s naší filozofií patří především účelná a jednoduchá řešení vycházející vstříc požadavkům našich zákazníků.

Dlouholeté zkušenosti na českém trhu nám pomohly poznat a pochopit potřeby našich zákazníků, poskytnout jim profesionální přístup a odborné vedení při řešení jejich specifických požadavků. Pokud chcete vybudovat bezbariérový dům, neváhejte se na nás obrátit. 

Díky mnoha kontaktům se zahraničními společnostmi máme možnost sledovat trendy a vývoj a nezůstávat tak pozadu v oblasti nejen kreativního řešení, ale i nezbytného technického zázemí.

Od roku 2010 podnikáme společně s celosvětovým partnerem – Garaventa Lift Group.

Garaventa Lift vznikla ve Švýcarsku v roce 1928. Projektuje, vyrábí, dodává a servisuje schodišťové plošiny a zvedací zařízení pro postižené pro komerční objekty i soukromé využití.

Dnes je Garaventa Lift mezinárodní lídr, který již dodal přes 100 000 výtahů a plošin po celém světě.

Hlavními okruhy činnosti společnosti je poradenství, projektování, montáž a následný servis zdvižných plošin a dalších zdvihacích zařízení.

  • Poradenství spočívá v nezávislém posouzení vašeho projektu bezplatně a bez nutnosti realizace naší firmou.
  • V rámci projektování je naším cílem navrhovat ideální řešení na základě vašich potřeb a požadavků s minimálními nároky na stavební úpravy budov.
  • Montáž provádíme rychle a efektivně s minimálními nároky na stavební úpravy.
  • Prostřednictvím servisu zajišťujeme pravidelné revize včetně záručního a pozáručního servisu (kontaktujte nás pomocí formuláře, nebo volejte na telefon 602 278 064).
Kariéra

Kariéra

Pracujte s námi a vytvářejte svět bez bariér.

Kontaktujte nás

Your Details
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a společností Google.
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Obchodní podmínky.