Hledáte reprezentativní řešení, díky kterému zajistíte vertikální transport v budově? Zjistěte, jaké produkty splní ty nejvyšší designové nároky a zároveň s nimi udržíte nízké provozní náklady.

Jsme hrdými partnery švédské společnosti Cibes, která jako první vynalezla šroubové osobní výtahy a má nejdelší zkušenosti s touto výtahovou technologií v oboru. O jejich prémiovém provedení hovoří i fakt, že se můžete těšit na velmi tichý chod a rychlou instalaci. V závislosti na specifikaci jsme schopni dodat výtah, který nabídne hlučnost nižší než 30 dB (pro Vaši představu se jedná o hluk na úrovni listování v knize).


Cibes C1 Pure = prémiový prosklený výtah

Jedním ze zástupců prémiových domácích výtahů je Cibes C1 Pure s automatickým ovládáním. Disponuje bezstrojovou technologií, takže veškerá technologie je umístěna uvnitř výtahové šachty. Šachta samotná navíc splňuje parametry velmi nízké prohlubně i přejezdu, takže je možné ji vestavět opravdu do jakékoliv budovy. 

Samozřejmostí domácího výtahu Cibes C1 Pure je vysoká míra prosklení, automatické šachetní i kabinové dveře, kompletní plně programovatelné LED osvětlení, ale třeba i provoz pouze na 230V přívod. Tento výtah lze navíc dodat buď včetně montované šachty, nebo „jen“ jako výtah do zákazníkem stavebně připravené šachty.

Cibes Cloud Plus = nejnovější generace domácích výtahů

Cibes Cloud Plus je navržen tak, aby splňoval všechny současné estetické požadavky. Funkce a design jdou ruku v ruce s bezproblémovou integrací výtahu do jakékoliv soukromé nebo veřejné budovy. Jeho předností je extrémně tichý provoz, který nemá konkurenci. S 20 rozměrovými řadami má Cibes Cloud Plus nejširší škálu velikostí plošin na trhu. Nejmenší velikost se vejde do pouhého 1 m2. Standardně je plně prosklený, což znamená, že si můžete užívat plný 360˚ výhled a udržovat jakýkoliv prostor otevřený a vzdušný. 

Hydraulický domácí výtah od EP Lift

V této kategorii nabízíme produkty tradičního severoitalského výrobce EP Lift, který je hrdým zástupcem milánské designové školy. Tyto domácí výtahy jsou naprosto k nerozeznání od tradičních výtahů, ale jejich designové možnosti jsou téměř neomezené. Je tedy zcela na vás, zda si nakonfigurujete výtah s ručními či automatickými dveřmi, zda budete chtít výtah dodat včetně ocelové prefabrikované šachty, nebo čistě jen výtah do vámi stavebně připravené šachty. Možností existuje spousta.

Ozvěte se nám

Your Details
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a společností Google.
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Obchodní podmínky.