Vozíčkáři se prakticky každý den setkávají s nejrůznějšími bariérami, které musí překonávat. Obyčejné schodiště může být pro osoby s omezenou pohyblivostí a pomůckami k chůzi velkou výzvou. 

Zajistěte si mobilitu, i když jste připoutání na invalidní vozík. V naší nabídce najdete špičkové a spolehlivé schodišťové plošiny a vertikální plošiny, se kterými hravě překonáte každodenní překážky a užijete si život bez bariér.


Kam lze instalovat schodišťovou plošinu?

Schodišťové plošiny je možné instalovat do vnitřního i venkovního prostředí. Mezi jejich výhody patří i fakt, že jsou vhodné pro všechny typy invalidních vozíků a vyžadují jen velmi malé prostorové nároky. 

Naše schodišťové plošiny lze přitom instalovat na rovná, lomená i točitá schodiště. Samotné ovládání plošiny je velmi jednoduché. Zásluhou dálkového ovládání a ovládací jednotky na kabelu lze snadno přivolat či odeslat zvedací plošinu.

Kam lze instalovat vertikální plošinu?

Vertikální plošiny je možné instalovat ve vnitřním i vnějším prostředí s výškovým převýšením do 3 metrů. S jejich pomocí překonávají architektonické bariéry nejen osoby na invalidním vozíku, ale i rodiče s kočárky. Jelikož mohou být navrženy v různých rozměrech a designech, skvěle splynou s architektonickým vzhledem budovy. 

Nechte si od nás navrhnout řešení na míru

Přemýšlíte nad tím, jak zajistit bezbariérový přístup pro vozíčkáře do vybrané budovy, nebo třeba jen vyřešit vertikální dopravu pro maminky s kočárky? Obraťte se na nás. Naši technici pro vás rádi navrhnou řešení na míru, které bude zohledňovat vaše potřeby. 

Ozvěte se nám

Your Details
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a společností Google.
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Obchodní podmínky.