Odstraňte architektonické bariéry a užívejte si možnost vertikálního transportu napříč celou budovou. Pomocníkem se vám stanou vertikální plošiny nebo domácí výtahy, díky kterým již pro vás schody nebudou žádným problémem.

Jejich ovládání je snadné a díky propracovaným designům skvěle zapadnou do každého interiéru. Jejich zpracování si navíc můžete přizpůsobit dle vašich individuálních požadavků.


Je lepší volit domácí výtah, nebo vertikální plošinu?

To vždy záleží na konkrétní situaci. Vertikální plošiny jsou velmi atraktivní variantou domácích výtahů a v řadě parametrů mohou být dokonce podstatně výhodnějším řešením. Nicméně oba produkty jsou zde od toho, aby vám usnadnily život, zvýšily váš komfort při pohybu a v neposlední řadě zvýšily celkovou hodnotu vaší nemovitosti. 

Výhody domácích výtahů

Naše domácí výtahy jsou vhodné do všech typů budov. Navíc k jejich provozu nepotřebujete strojovnu a předností jsou také nízké náklady na jejich údržbu. K jejich montáži nejsou zapotřebí velké stavební úpravy. Z konkrétních produktů v naší nabídce lze zmínit například domácí výtah EP Lift, který je zástupcem elegantní italské designové školy a je v řadě jeho konfigurací zcela k nerozeznání od tradičních výtahů. 

Výhody vertikálních plošin

Vertikální plošiny jsou pro svou technickou a designovou stránku určeny nejen do domácností a bytových domů, ale také do nejrůznějších veřejných prostor, a to jak do venkovního, tak i do vnitřního prostředí. 

Pro nejmenší zdvihy do 3 metrů lze například doporučit kanadskou plošinu Opal, která vyniká svou jednoduchostí, velmi snadným používáním a v neposlední řadě také cenou. Pro větší zdvihy nabízíme kompaktní plošiny Cibes, které reprezentují tradiční švédskou kvalitu a jsou světovým etalonem v daném segmentu.

Navrhneme vám řešení na míru

Naši obchodní technici vám rádi poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení. Finální výběr však vždy necháme jen na vás. Obraťte se na nás a společně se domluvíme na dalším postupu. 

Ozvěte se nám

Your Details
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a společností Google.
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Obchodní podmínky.